Čudni trendovi u svijetu ljepote pojavljuju se svaki dan. Krenimo od toga da postoji pedikura gdje ribe grickaju vaše noge pa na dalje. Island je ovdje uskočio s jednim trendom koji je zapravo iznimno zanimljiv.
U gradu Bjórböðin na samom sjeveru Islanda, posjetitelji mogu rezervirati kupku u trajanju 25 minuta. Zašto je posebna? Zato što ćete se punih 25 savršenih minuta natapati u ogromnoj kadi punoj piva koje je zagrijano na ugodnih 40-ak C°. A što je najbolje? To što dok se namačete u toplom pivu, pijete rashlađeno pivo. Iz točionika. Koji je tamo samo za vas.
Kažu da je mješavina hmelja, kvasca i vode odlična za kožu, ali i za zdravlje općenito. Tretman košta 46$ a uključuje i opuštanje u posebnoj sobi nakon vašeg namakanja.
Osim toga, u blizini se nalazi restoran koji poslužuje lokalnu hranu uz koju poslužuju pivo.
Nemojte se ponadati partiju u kupki, ograničena je za dvoje, zato, partnera pod ruku i put pod noge. Smjer? Island!
Besplatna članarina do 31.12.2020. za privatne korisnike!
Free membership until 31st December 2020 for private users!